O firmie

 

 

Aby Twoje biuro działało jeszcze sprawniej i bardziej efektywnie stworzyliśmy EM-OFFICE. Firmę, która od lat zaopatruje krajowych i zagranicznych klientów w wysokiej jakości artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne oraz niezbędne w codziennej pracy każdego biura narzędzia i akcesoria.


Naszą ofertę – która obejmuje bogaty wybór produktów różnych marek i producentów w naprawdę przystępnych cenach – tworzymy w oparciu o bardzo dobrą znajomość rynku, bogate doświadczenie kadry pracowniczej oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki któremu możemy jeszcze trafniej i szybciej odpowiadać na niestandardowe potrzeby i oczekiwania różnych typów biur.


Korzystając z transportu własnego oraz współpracując z licznymi firmami kurierskimi z kraju i zagranicy naszym klientom zapewniamy miłą obsługę oraz szybką realizację wraz z dostawą zamówionych towarów do wybranych biur i siedzib firm zlokalizowanych na terenie Polski oraz pozostałych krajów Europy.


Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności każdego dnia obsługujemy bardzo zróżnicowane grono klientów – wśród których nie brakuje małych i dużych firm, korporacji, sieci sklepów, przedsiębiorstw i instytucji państwowych, a także różnorodnych organizacji i fundacji – którym służymy radą i pomocą w doborze odpowiednich materiałów biurowych i eksploatacyjnych. 

 

 

 

Jeśli interesują Cię zakupy hurtowe skontaktuj się z nami przez formularz znajdujący się tutaj, napisz jakimi produktami

jesteś zainteresowany, prześlemy Ci ofertę.

 


Zapraszamy do współpracy !!!

 

 


 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel